Podkład a skóra trądzikowa

Jak już wcześniej pisałam, dermatolog powiedział mi, że mam nie nakładać podkładu nie robić maski. Doradziła mi Pani, że mam używać podkladów do skóry trądzikowej. Na początku miałam z Astor "Mineral match" teraz Max factor "Lasting Performance" i wydaje mi się, że one nie są do skóry trądzikowej. Chciałabym, żeby Pani mi doradziła jaki mam wybrać, nie chcę jakiegos taniego... żeby szybko schodził i żeby nic nie krył. Chciałabym, żeby był lekki, mocno niewidoczny i żeby nie szkodził cerze. Zastanawiam się nad LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT Podkład korygujący. Dodam, że mam skórę wrażliwą :)

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Nie mogę na łamach portalu polecać konkretnych firm ani produktów. Nie ulega jednak wątpliwości, że w przypadku cery wymagajacej, z problemami - a taka jest cera trądzikowa - najlepsze efekty dają kosmetyki z linii aptecznych. Obecnie dostępna jest szeroka oferta różnych firm. Na pewno znajdzie Pani coś dla siebie.

Pozdrawiam