Podkłady do cery trądzikowej

Proszę mi polecić jakieś podkłady do cery z trądzikiem i czy to prawda, że makijaż mineralny ma właściwości leczące? Proszę o konkretne porady, bo spotkałam się ze zdaniem żeby się nie malować, tyle, że ciekawa jestem jak ktoś na moim miejscu wyszedłby tak do pracy.

Najlepiej jest zrezygnować z podkładów gdyż zapychają pory i nasilają trądzik.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Dzień dobry,

O cerę trądzikową należy dbać ze szczególną starannością. Zarówno pielęgnacja domowa i gabinetowa powinna być starannie dobrana. Najlepiej byłoby spotkać się ze specjalistą, który wyjaśni Pani co można stosować a czego unikać. Słowo klucz, którego warto szukać w stosowanych kosmetykach, to niekomedogenny.

Pozdrawiam

Przede wszystkim powinna Pani udać się do dermatologa i rozpocząć profesjonalne leczenie choroby.
Na co dzień ( jeśli Pani lekarz nie zaleci inaczej ) można stosować kosmetyki mineralne.