Podkorowy obszar hiperintensywny w obrazach T2 zależnych

Czy to coś poważnego? : Podkorowy obsz. hiperint. w obrazach T2 zal. w prawej okolicy skroniowo czolowej, bez cech rystr. dyfuzji, bez pat. wzmocnienia kontrast. Wielkość i morfologia bez ist. róznic w porównaniu z poprzednim MR Korowo-podkorowe ognisko podwyż. sygnału w T2 zlok. przystrzałkowo w lewym płacie ciem., z ok 4mm ogniskiem wzmocnienia kontr. w jego obrębie. reszta prawodłowa i w normie. Od trzech lat bez zmian z bólami głowy, po konsultacji do dalszej diagnozy.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza zlecającego powyższe badanie.