Podkrążone oczy i małe gałki oczne po urazie głowy

Witam. Mam 20 lat i mam taki problem. Wczoraj wieczorem dosyć mocno uderzyłem się w głowe dokładnie w kant wiszącego słupa. Przez chwile mnie zamroczyło ale pozniej bylo ok. Jak zobaczyłem sie w lustrze to miałem oczy podkrążone i bardzo małe gałki oczne. Boli mnie głowa podczas schylania sie i robi mi sie nie dobrze jak sie schylam. Mam pytanko czy to cos powaznego i czy moge isc do mojego lekarza dopiero za 2 dni czy musze sie teraz zgłosić?? Proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem wstrząśnienia mózgu lub nawet krwiaka wewnątrzczaszkowego. Proszę jak najszybciej zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala.