Podłużna narośl przy odbycie

Mam niepokojącą narośl na odbycie, jest to tak jakby jedna długa kreska ciągnąca się od zewnątrz do środa, co to może być? Dołączam zdjęcie, codziennie staram się to smarować maścią pomagającą na problemy ze skórą, ale już nie wiem co robić https://zapodaj.net/e2bc0b569aa2d.jpg.html

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to po prostu błona śluzowa odbytu, żadną patologia, jeśli chodzi o usuniecie tej zmiany to możliwe by było tylko wycięcie, smarowanie maścią raczej nie pomoże.