Podłużne guzki w piersi 19-latki

Mam 19 lat, mam dość duże piersi. W jednej z nich jest bardzo dużo guzków i zgrubień. Jedne są okrągłe, a drugie podłużne. Raczej różnych kształtów. W drugiej piersi też mam guzki, ale mniej. Piersi są raczej jednakowego kształtu, ta z większą ilością guzkow jest trochę większa. Wydaje mi się, że czasem te guzki są większe, czasem mniejsze. Byłam u onkologa i zbadał mnie, po czym dał skierowanie na USG na 14 lipca. W tej piersi sutek jest mniejszy i czasem wklęśnięty. Czy to cos poważnego?

Trudno odpowiedzieć na odległość!!! Proszę czekać na badanie lub ew. zglosić się do ośrodka , który wcześniej wykona badanie!!! zż