Podłużny guz pod żebrem a nadmierna potliwość, ból krzyża i huśtawki nastrojów

36lat,dwuletnie dziecko,nigdy na nic nie chorowalam/ pod lewym zebrem mam guz podluzny,w ksztalcie jaja 3cm,myslalam ze to moze tluszcz,ale od czasu do czasu boli lekko,kluje,narywa. nie spadla mi masa ciala,mam go jeszcze sprzed ciazy,tyle ze jak nigy wczesniej barzo czesto bez wysilku sie poce a nie mam nadcisnienia,ludzie na ulicy cieplo ubrani,a ja w koszulce i cala mokra,bola mnie przy tym krzyze i mam czesto hustawki nastroju,/nie jestem w ciazy,robilam mnostwo testow/ mam raka?

Szanowna Pani! Raka nie rozpoznaje się przez internet!!! Guz pod żebrem wymaga konsultacji chirurgicznej! Zwiększona potliwość i huśtawki nastroju mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi i wymagają diagnostyki w tym kierunku-moim zdaniem! Pozdrawiam! zż