Podniecenie obcym mężczyzną

Dlaczego obcy mężczyzna aż tak mnie podnieca? A więc chodzi o to, że poznałam ostatnio kolegę mojej przyjaciółki, mężczyzna kompletnie nie w moim stylu, ale już po pierwszym spotkaniu, po małej dawce alkoholu były już jakieś insynuacje z podtekstami, dokładnie mówiąc jakieś zaczepki, dotykanie itp. Ostatnio znów miałam okazje się z nim spotkać, myslalam tylko o tym żeby sie na mnie popatrzył, odezwał lu dotknął. Tak sraszne dziwne uczucie, jak dotknął mojej nogi to aż robiło mi się ciepło...

Dzień dobry!

Zarówno biologia jak i psychika ludzka sprzyja temu, abyśmy wzajemnie byli dla siebie atrakcyjni, zakochiwali się i pożądali siebie. Silna fascynacja innym człowiekiem, seksualne zainteresowanie jest naturalne i zdarza się wszystkim ludziom. Co w tej sytuacji jest dla Pani niepokojące?

Pozdrawiam!

Witam serdecznie

Ważne , żeby oceniła Pani swoje reakcje na trzeźwo, gdyż pod wpływem alkoholu, reakcje mogą być wyolbrzymione , zupełnie niezrozumiałe. Może warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy Pani zależy na związku czy krótkotrwałej przygodzie i czy ten Pan , który wywołuje u Pani tak silne reakcje, jest Panią zainteresowany jako kobietą, czy też szuka łatwej przygody i na co jest Pani gotowa i czego Pani szuka. Może warto zasięgnąć porady specjalisty psychologa , żeby odpowiedzieć sobie na pytanie czego Pani szuka, co leży u podłoża Pani pragnień i jakie są Pani wartości.
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psychoterapeuta

Jeśli oboje są Państwo wolni, bez zobowiązań, być może jest to po prostu zauroczenie, zakochanie? Flirtowanie jest rodzajem relacji, komunikacji między ludźmi. A pożądanie czy ekscytacja związana z tym wyraża po prostu Pani pragnienia. Jeśli wszystko, co się dzieje, jest dla Pani komfortowe, nie nadużywa i nie przekracza Pani granic, nie ma w tym nic złego ani nietypowego.
Warto jednak sprawdzić czy podobne uczucia ma Pani również bez udziału alkoholu.