Podniesienie poziomu ASPAT po leku Asertin a przyjmowanie Atimos i Zyrtec

Witam,ponad7 miesięcy temu przeszedłem wirusowe zapalenie wątroby,wyniki wróciły do normy,ale przez dużą ilość stresów (obrona pracy magisterskiej itd) dostałem asertin50,który(miesiąc temu)brałem w dawkach25mg ale po tygodniu używania leku aspat podniósł się do 248 jednostek i mocno bolała mnie okolica prawego żebra.Wyniki wróciły do normy w niecały tydzień po odstawieniu.Teraz z powodu alergii biorę atimos i zyrtec,czy istnieje ryzyko,że mogą spowodować podobne problemy jak asertin?Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Ryzyko jest niewielkie gdyż na te leki pacjenci zwykle lepiej reagują jednak gwarancji nie ma.

Pozdrawiam.