Podnoszenie dawki przy niedoczynności tarczycy

Leczę niedoczynność tarczycy.Ostatnie badanie około 1/2 roku temu. Lekarz powiedziała,że górna granica normy. Podniosła dawkę do 112 /brałam wczesnie 0/75 na zmiane 100. Brałam tak dalej bo czułam sie dobrze. Jednak ostatnio czułam sie coraz gorzej. Endokrynolog kazała brać 112. Stosowałam tę dawke przez 2 tygodnie i czułam się jeszcze gorzej. Lekarz rodzinna zleciła TSH wynik 0,9429? rozumiem,że to dolna granica normy? Co robić?wypadają mi włosy, jestem senna, obrzęk powiek,suchość skóry T.56

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u lekarza endokrynologa bądź lekarza rodzinnego w celu wykonania badania i ewentualnej zmiany dawki bądź porady. Pozdrawiam.