Podoba mi się dziewczyna, która ma chłopaka

Przespałem się z dziewczyna która ma chłopaka. a teraz ona udaje ze nic się nie stało jest dalej z tym swoim chłopakiem pisze ze mną SMS-y ale jak on przyjeżdża to cisza nic nie pisze. nie wiem co mam myśleć kumpel wie kim jest jej chłopak i mówi ze chce mu o tym powiedzieć chociaż go słabo zna bo uważa ze to chore, ona z nim jest a on nic nie wie o jej zdradzie. ja go uspokajam bo boje się ze jak ona się dowie ze to on powiedział,to się na mnie obrazi i więcej nie odezwie. co mam robić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Sytuacja jest skomplikowana. Po pierwsze, nie wiem, jakie masz zamiary wobec tej dziewczyny, czy Ci na niej zależy, czy chcesz się z nią spotykać. Nie wiem, jakie zamiary ma ta dziewczyna. Niezbyt dobrze o niej świadczy, że ma chłopaka, a przespała się z Tobą. To nie w porządku wobec jej partnera. Zdaję sobie sprawę, że nie chcesz, by jej chłopak dowiedział się od kogokolwiek, że jego dziewczyna przespała się z Tobą, że go z Tobą zdradziła. Uważam, że w tej całej sprawie nie powinien pośredniczyć Twój kumpel, tym bardziej, że jak sam stwierdziłeś, słabo zna chłopaka tej dziewczyny. Jego ta cała sytuacja tak naprawdę nie dotyczy, więc raczej nie powinien się do niej mieszać. W całą sprawę bezpośrednio zaangażowany jesteś Ty, dziewczyna i jej partner. Powstał niewygodny „trójkącik”, w którym, jak mniemam, niezbyt dobrze się czujesz. Myślę, że najlepiej byłoby porozmawiać z dziewczyną, co zamierza z tym zrobić. To nie fair, że gdy nie ma przy niej chłopaka, pisze do Ciebie SMS-y, a gdy przyjeżdża jej partner, nie odzywa się do Ciebie i udaje, że wszystko jest w porządku. Sam musisz rozważyć w swoim sercu, czy chcesz podtrzymywać z nią kontakt na dotychczasowych warunkach, czy rezygnujesz z tej znajomości. Uważam, że to nie w porządku, że dziewczyna oszukuje swojego chłopaka i jednocześnie bawi się Twoimi uczuciami. Zachęcam Cię do szczerej rozmowy z dziewczyną.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam,
sytuacja w jakiej się Pan znalazł jest skomplikowana, wszedł Pan w związek dwójki ludzi prawdopodobnie oczekując, że dziewczyna z którą się pan przespał, zrezygnuje z dotychczasowego układu.A tak się nie stało. Najwyraźniej chce ciągnąć obie znajomości jednocześnie na swoich warunkach. Jeśli chce Pan czekać, to będzie to długi i przykry czas,trochę jak w kolejce po ważność. Jeśli nawet wybierze Pana, czy będzie Pan pewien , że ktoś inny nie czeka tak jak Pan wcześniej.
Lepiej przyjrzeć się tej sytuacji uczciwie i zadbać o siebie naprawdę. Dać się komuś kochać szczerze, bez cudzego oddechu na plecach.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak