Podpieranie się na łokciach u 5,5-miesięcznej córki

Witam Moja 5,5 miesięczna córka nie chce leżec cały czas podpiera się na łokciach i podnosi główkę do góry, gdy podaję jej ręce podciąga się do góry. Czy mogę ją sadzac na kolanach lub podpierc poduszkami na podłodze, czy mogę zmienic już wózek na spacerówkę? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

nie powinno się jej sadzać , dopiero jak sama usiądzie to może siedzieć. Jeśli lubi leżeć na brzuszku i podpiera na łokciach to dobrze. Pozwalać dziecku kulać się z pleców na brzuch i odwrotnie , stymulować do pełzania. Nie stosować żadnych chodzików . Wózek - jeszcze gondola lub spacerówka ale na płasko lub tylko lekko uniesione oparcie ( 20 stopni)