Podrażnienia skóry u małego dziecka wskutek przebywania w niskiej temperaturze

Witam ! U mojego nie spęłna dwuletnigo synka, kiedy na dworze robi się zimno, na policzkach występuja podraznienia. Zabiespieczam skórę kremem ochronnym z emolium a potem jeszcze warstwą wazeliny i to nie pomaga. synek ma skórę atopową. Czy są jeszcze jakieś metody żeby móc wychodzić na dwór kiedy jest zimno? Dziekuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postarać się kupić krem dedykowany tego typu problemom. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów do stosowania w czasie zimy.