Podrażnienie i lekko powiększone węzły

Kłucie w gardle odczuwam od 2 miesięcy,jest ono punktowe-górna lewa strona,coś jak ość,choć suchość występuje na większym obszarze.Trzech laryngologów znalazło tylko podrażnienie i lekko powiększone węzły,jestem uczulony na roztocza dość mocno co teraz wyszło,czy to może być przyczyna?zastanawia to że kłucie jest bardzo umiejscowione,czy przy alergii nie czułbym tego w całym gardle?jakie leki mogę brać przy tej alergii by pomogło na gardło?Żadne tabletki,spray-e czy płukania nie pomagają.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne może okazać się wdrożenie diagnostyki obrazowej. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.