Podrażnienie podczas depilacji okolic intymnych

Witam mam dosc spory problem. Wstydze sie o tym komukolwiek powiedziec. Przy goleniu miejsc intymnych zacialam sie maszynka. Na poczatku popieklo i myslalam ze zaraz przestanie. Teraz sie mecze 4-5 dzien poniewaz skaleczone miejsce lekko spuchlo i po mimo ze po drugiej stronie nic sobie ze zrobilam tez wyskoczyl mi tam maly burchel. Bardzo mnie to piecze. Mam trudnosci w chodzeniu, spaniu i zalatwianiu sie poniewaz sprawia mi to bol. Nie mam teraz mozliwosci i pieniedzy by isc s

Aleksander Ropielewski

Najpewniej doszło do miejscowego zakażenia. W zależności od tego czy powstał ropień, czy tylko powiększone są węzły chłonne konieczna jest antybiotykoterapia i ew. drenaż ropnia.