Podrażnienie prącia po użyciu żelu intymnego dla kobiet

Jestem mężczyzną po ostatnim użyciu żelu intymnego dla kobiet ( tylko taki był) ) wystąpiło u mnie podrażnienie prącia z czym może być to powiązane dodam że wcześniej podczas użycia innego płynu również zauważyłem kiedyś podrażnienie jednak nie był to żaden płyn do higieny intymnej tylko zwykły. Penis po umyciu płynem najpierw stał się czerwony a następnie zaczeła łuszczyć się skóra teraz zmiany ustąpiły i pozostały tak jakby blizny.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej ma Pan uczulenie na jeden ze składników środków do higieny, których Pan używał. Polecam wizytę u dermatologa i wykonanie testów skórnych, które zidentyfikują czynnik sprawczy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski