Podrażniona skóra szyi po goleniu

Witam. Mam podrażnioną skórę na szyji nie tylko po goleniu . Gdy robi się ciepło i człowiek się poci wtedy nawet nie muszę się golic a i tak szyja jest cała czerwona. nie stosuję alkoholu po goleniu nie uzywam płynów zapachowych , golę się maszynką elektryczną a i tak skóra może nie swędzi az tak bardzo ale robi się czerwona głównie. jest to bardzo nieprzyjemne.Jak powinienem myc na codzien szyję? co mógłbym zastosowac zeby skóra była gładka a nie wiecznie podrażniona.Najbardziej gdy jest gorąco

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zastosować kremy łagodzące podrażnienia do skóry wrażliwej. Polecam jednak te dostępne w sprzedaży aptecznej.