Podrażnione oko przez soczewkę kontaktową

wydaje mi sie ze soczewka kontaktowa podraznila mi oko.przekrwienie widoczne jest przy tęczówce, i widać bardzo małą plamkę. co to moze byc i co powinnam zrobic?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Konieczna jest konsultacja lekarska. Proszę udać się do lekarza okulisty. Pozdrawiam.