Podrażniony naskórek na penisie - co to może być?

Witam, ostatnio po stosunku z dziewczyną na skórze penisa zrobiły się małe pionowe rany i jakby skóra się wysuszała. Wszytko jest ok do czasu, jak próbuję ściągnąć napletek, wtedy jest ból, bo rozciągam te pionowe rany. Cco to może być? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na Pana pytanie bez badania lekarskiego. Prawdopodobnie zmiany związane są ze zmianami uczuleniowymi lub infekcją. Zachęcam do wizyty u dermatologa.

Pozdrawiam