Podrażniony odbyt i ból podczas oddawania stolca u 5-letniego syna

Witam serdecznie. Mój 5 letni synek ma mocno podrażniony odbyt. Robiłem badania z kału moczu i krwi. Wyszła candida. Podczas oddawania stolca boli go i kłuje. Byłem prywatnie u lekarza pediatry-ordynatora naszego szpitala i przepisał mu MaxBiotyk i syrop ktory miał pić 6 tygodni. Dodatkowo w/g zaleceń lekarza miał dietę tj zakaz całkowity spożywania słodyczy. Niestety nic nie pomogło :/ Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam robic a syn ma traumę za każdym razem gdy oddaje stolec. Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi efektów to należy udać się na wizytę kontrolną. Być może dziecko będzie wymagało oceny przez gastrologa dziecięcego.

Proszę skontaktować się z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu mają bezpłatną infolinię, specjalizują się między innymi w leczeniu candidy stosując terapię mikrobiologiczną i probiotyki