Podścielenie protezy w celu odnowy śluzówki

Witam Chcialam zapytać czy istnieją biomateriały,ktróymi podściela się protezę zębową w celu odnowy biologicznej sluzówki? Czytałam atykuł na ten temat , ale mój stomatolog nic nie wie na ten temat. Pozdrawiam Renata

Magdalena StusiĹska

Warto udać się do gabinetu który specjalizuje się w protezowaniu, mogą mieć więcej dośwadczenia z takimi problemami.

Być może ma Pani na myśli miękkie podścielenia ,które nie powodują tak dużych szkód jak masa akrylowa z której wykonana jest każda częściowa osiadająca proteza.
Takie podścielenie lekarz może wykonać na poczekaniu w gabinecie .
Mam nadzieje ,że pomogłam .