Podskórne bąble z płynem na opuszku małego palca ręki

Mam małe podskórne bąbelki z płynem na opuszce małego malca ręki.Pęcherzyki pękają pozostawiając małe kraterki i się goją ale od razu tworzą się nowe. Po zastosowaniu Hydrokortisonum problem ustąpił na 2 tyg. ale teraz powrócił. Oprócz Hydrokortisonu stosowałam bez efektów :Clotrimazol, olej palmowy, kokosowy,migdałowy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie leczyć się samodzielnie, tylko udać się do specjalisty dermatologa, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmiany oraz wdroży właściwe postępowanie.