Podskórny krwiak i ból po wypadku samochodowym

Dobry wieczór ..ponad rok temu miałam wypadek ,potrącił mnie samochód w wyniku uderzenia na udzie został mi krwiak pod skórą..występuje srednie zgrubienie zboku uda które przy ucisku w niektórych miescjach nadal boli ...czy to normalne ,że minął tak długi czas po wypadku a ból nadal się utrzymuje ?

Piotr Pilarski

Ból po wypadku może się przerodzić w przewlekły. Dla pewności sugeruje udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie zdjęcie rtg.

Pozdrawiam.