Podspojówkowy wylew a odpowiednia terapia

Witam! Dostałem wylewu podspojówkowego ok.2,5 tygodnia temu. Mój lekarz powiedział, ze krew nie będzie się wchłaniać dłużej niż 2 tygodnie. Niestety, krew nadal się nie wchłonęła, a stan mojego oka prawie nie uległ zmianie. Czym może być to spowodowanie ? Czy warto wybrać się znów do lekarza czy może poczekać jeszcze tydzień ? Pozdrawiam !

Lek. Tomasz Budlewski

Można poczekać, a jeśli nadal nie będzie poprawy proszę udać się do lekarza.