Podwiązadłowa dootworowa przepuklina tylno-boczna prawostronna krążka

prosze o przetlumaczenie mego badania i co powinnam teraz zrobic .Badanie MRI wykonano w sekwencji SE,obraz T1T2 zalezne uwidocznilo;podwiazadlowa dootworowa przepukline tylno-boczna prawostronna krazka miedzykregowegoL4L5 ktora zweza prawy otwor miedzykregowy,przepukline tylno-boczna lewostronna krazka miedzykregowegoL5S1,ktora uciska worek oponowy twardej i lewy korzen nerwowy w otworze miedzykregowym,zmiany przeciazeniowe typu Modic w trzonach kregow L5S1,stozek rdzenia bez zmian ogniskowych

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii.
Proszę udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji.

Pozdrawiam.