Podwiązanie jajowodów na życzenie

Chciałbym podwiazac jajniki ale nie mam zagrożenia życia po prostu jestem w ciąży i to będzie 4 moje dziecko czy moge podwiazac z powodu tego ze mam duzo dzieci juz

Witam,
w Polsce taki zabieg, mający de facto charakter ubezpłodnienia, jest nielegalny (lekarzowi grozi za to do 10 lat więzienia, podobnie jak za odebranie wzroku czy słuchu).
Nie może Pani więc prosić o to ginekologa, który będzie rozwiązywał Pani ciążę.