Podwiązanie jajowodów podczas cesarskiego cięcia

Witam mam pytanie dotyczące podwiazania jajowodów ,w jaki sposób mam napisać takie pismo do szpitala w którym będę miała robione cesarskie ciecie(3-cięcie)a jest to moja 4 ciąża?Co powinno zawierać ,czy jest jakiś wzór takiego pisma?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nie słyszałem o jakimś wzorze w tego typu pismach. Tym bardziej iż w Polsce prawdopodobnie taki zabieg jest nielegalny. Proszę zapytać swojego ginekologa co o tym sądzi.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pozbawienie płodności kobiety w Polsce jest zabiegiem zabronionym toteż myślę iż nie jest to takie oczywiste.