Podwójne jądro u 19-latka
Dzień dobry. Mam 19 lat i od dawna mam problem z jądrem. Moje lewe jadro jest tak jak by podwójne ...dwie kulki złączone ze sobą , jedna takiej samej wielkości jak prawe jadro druga mniejsza.. nigdy mi to nie przeszkadzało ale od pewnego czasu po masturbacji czuje dyskomfort w jadrach... czy może być to coś groźnego... badania zawsze mam wzorowe ale nigdy nie byłem u urologa ani nie miałem usg robionego ... z góry dziękuje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Prwdopodobnie ma pan torbiel najdrza ,wizyta u urolga i USG jader wskazne -torbiel njadrza jest zmian lagodna ale moze dawc pacientwi dolegliowsci -ewetualnie lczysie opoeracyjnie oile pacient wyrazi chec,