Podwójne krwawienie w ciągu 1 miesiąca

Mam dręczące mnie pytanie. W listopadzie miałam dwa razy miesiączkę, w tym że drugą dostałam dwa dni po pierwszym okresie i to podczas stosunku. Byłam u ginekologa i nic nie stwierdzono. Na początku grudnia pobolewał mnie brzuch, jak na miesiączkę,ale nic nie dostałam,tylko miałam kilku dniowe brązowe plamienie. Przestał boleć mnie brzuch, zaczęły pobolewać mnie sutki i piersi, zbliża się 18 grudnia i znowu boli mnie brzuch jak na miesiączkę. Czy mogę być w ciąży?
Dodam że mam ponad 37stopni temperatury.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Nie napisała Pani, jak silne było drugie krwawienie w listopadzie oraz kiedy wystąpiła ostatni miesiączka. Żeby upewnić się, czy nie jest Pani w ciąży, konieczny jest test ciążowy. Brązowe plamienie mogło po prostu oznaczać owulację. Jeśli test da wynik ujemny, a miesiączka nie pojawi się, to powinna Pani ponownie udać się do lekarza. Być może cierpi Pani na jakieś zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam serdecznie!