Podwójne widzenie na jednym oku

Witam, Mam problem, iż widzę na jedno oko lekko podwójnie, czy to może być coś poważnego? udam sie do lekarza, chciałbym sie zapytać co bedę musiał robić żebym już widział poprawnie?

Witam! Tego typu objawy w każdym przypadku wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego i ustalenia ich przyczyny. Mogą być bowiem zwiastunem groźnych stanów chorobowych takich jak napad jaskry, odwarstwienie siatkówki czy guzy ośrodkowego układu nerwowego. Proszę jak najszybciej zgłosić się do okulisty.