Podwójne widzenie u 22-latka

Dzień dobry Mam dość poważny problem. Od paru miesiecy widzę podwójne obiekty lub rzeczy do tego zauważyłem dość nie dawno, że gdy dochodzi wieczór i jest już słabsze światło, to widzę takie krążki tęczowe nie wiem jak to wytłumaczyć. Dodam jescze, że spędzam dużo czasu przy komputerze. Jestem za niepokojony tymi objawami nie wiem co robić zapisałem się już na wizytę u okulisty, która jest za dwa tygodni i chciałbym o jakieś informacje, czy to jest groźne?

Szanowny Panie, myślę że należy wykonać TK głowy aby wykluczyć zaburzenia neurologiczne