Podwyższenie libido a obecność przezroczystych upławów

Witam, mam problem który nie wiem czy wymaga koniecznie wizyty u lekarza. Nie współżyłam już od listopada, ale w połowie grudnia dopadł mnie jakiś wzrost libido, a także przezroczyste upławy o zapachu... spermy! Nie wiem o co chodzi, zmutowałam w mężczyznę? Nie miałam czegoś takiego wcześniej.

Magdalena StusiĹska

Przemiana w mężczyznę jest raczej nieprawdopodobna. Jeżeli zmienił się zapach upławów i jest ich dużo- być może doszło do zakażenia pochwy. Warto skonsultować się z lekarzem ginekologiem jeżeli to Panią niepokoi.