Podwyższenie libido po nieudanym stosunku

Mam bardzo niskie libido od momentu swojej pierwszej nieudanej próby stosunku (nieoczekiwany brak erekcji, podczas gdy wcześniej, np. przy masturbacji, wystarczyła dosłownie chwila by osiągnąć intensywny orgazm). Potem jeszcze 3 razy próbowałem z partnerką, jednak erekcja była niepełna, penis był miękki a po założeniu prezerwatywy całkowicie opadał. Od tej pory nie mam w ogóle chęci na seks. Co zrobić aby mi się chciało tak jak jeszcze rok temu?

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam, z Pana słów wynika, że problem pojawił się podczas pierwszego kontaktu seksualnego z partnerką. Powodów może być wiele. Niepokojące jest to, że podczas kolejnych prób zbliżenie również nie było dla Pana satysfakcjonujące. Proponuję wizytę u seksuologa, na której bliżej zostanie omówiony Pana problem i wspólnie uzgodniona założenia terapii. Pozdrawiam.