Podwyższenie TSH a krwotok podpajęczynkowy z pękniętego tętniaka tętnicy szyjnej

Witam, Co może oznaczać taki wynik badania: TSH 4,9,FT3 3,6 a FT4 1,03? Od 2008 TSH miałam zawsze ok. 2,5-2,9 a w e wrześniu 2014 1,5. Czy to podwyższenie może być spowodowane przebytym krwotokiem podpajęczynówkowym z pękniętego tętniaka tętnicy szyjnej wewnętrznej (wrzesień 2014)? Wizytę u endokrynologa mam dopiero za 3 miesiące, trochę się martwię tym wynikiem. Mam 31 lat. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że mogło to mieć wpływ na zaburzenia hormonalne, jednak przy chorobach tarczycy takie wahania występują stąd należy co jakiś czas kontrolować stężenie hormonów. Proszę udać się do lekarza POZ on również może przepisać/zmienić dawkę Euthyroxu.