Podwyższona temperatura a obniżone WBC u dziecka

Za niskie WBC u dziecka . WBC 2.7 , HCT 34.4 , RBC 4.25 , HGB 11.9 , MCV 81.2 , LYM(wart.b) 1.2 , MXD(wart.b) 0.1 , NEUT(wat.b) 1.4 . Uwaga z laboratorium "Pilna kontrola WBC". Dodam , że dziecko od trzech dni ma utrzymującą się podwyższoną temperaturę (37.3 - 39 ) , bóle głowy i zawroty głowy . Nic innego dziecku nie dolega . W poniedziałek mamy umówioną wizytę u pediatry . Proszę o poradę co mogą oznaczać takie nieprawidłowe wyniki .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.