Podwyższona temperatura, brak okresu - co mi dolega?

Witam. Początkowo po pierwszym współżyciu z chłopakiem miałam problem z okresem. W ciągu 25 dni okres zdarzył mi się dwa razy, w międzyczasie z pochwy wydzielała mi się brązowawa wydzielina. Po drugiej miesiączce wszystko ustało. Naszym jedynym "zabezpieczeniem" był stosunek przerywany, więc zrobiłam test. Wyszedł ujemny. Wszystko było dobrze, do dnia, w którym ponownie powinnam dostać okresu. Nie dostałam go, od tego momentu mam podwyższoną temperaturę - ok. 37,3 stopnie. Zrobiłam test ponownie, rano i wyszedł negatywny. Co może się ze mną dziać? Dodam, że ostatni raz kochałam się z chłopakiem 8 dni przed planowanym dniem okresu, a 12 dni przed zrobieniem testu.

Witam serdecznie.
Wynik testu ciążowego jest wiarogodny po około 10-14 dniach od stosunku. Dlatego w Pani przypadku być może test jest wykonany za wcześnie. Proponuję powtórzenie testu za tydzień.
Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny, a miesiączka nadal się nie pojawiła, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna. Brak okresu może być związany m.in. z zaburzeniami hormonalnymi.
Pozdrawiam.