Podwyższona temperatura ciała a bezobjawowe infekcje dróg oddechowych

Witam. Czy jest mozliwe ze infekcje dróg oddechowych przebiegaja wlasciwie bezobjawowo tzn zazwyczaj utrzymuje sie u mnie tylko podwyzszona temperatura do ok 37,3 ewentualnie inne mniej widoczne objawy lub wcale. Niestety po dłuzszym okresie złego samopoczucia dostaje w koncu antybiotyk i objawy ustępują. Niestety taka sytuacja ma miesjce srednio co 2 miesiace. W czym tkwi problem?

Witam,
może to wynik spadku odporności - proponowałabym aby przyjmował Pan preparaty dostępne w aptece z parnobeksem inozyny celem wzmocnienia odporności łącznie z witaminami,