Podwyższona temperatura ciała po południu

Witam Serdecznie, Od kilku dni po południu mam podwyższoną temperaturę ciała, moja norma to 36.5 - 36.6, po południu od około godziny 15.00 wzrasta do 37.0 - 37.2, wieczorem znowu spada do 36.5. Podobną sytuację miałam w kwietniu tego roku, przez około miesiąc temperatura wzrastała po południu i obniżała się wieczorem. W maju, czerwcu, lipcu i sierpniu miałam spokój a teraz sytuacja się powtarza. W maju i czerwcu robiłam badania krwi i moczu - wyniki były bardzo dobre. Dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Takie wahania temperatury dobowej nie budzą niepokoju, o ile nie towarzyszą im inne objawy.