Podwyższona temperatura ciała, pogorszenie wzroku, zmęczenie i wypadanie włosów

Temperatura ciała 37.3 do południa,około 16 stej obniża się do 37.3 wieczorem znowu podwyższona do 38.3.Brak objawów infekcji,pogorszenie się wzroku (plus 3.75 dioptrii w przeciągu około 1 roku).Wykluczono zapalenie nerwu wzrokowego,mam niski poziom potasu(nie nadużywam alkoholu).Jestem zmęczona,wypadają mi włosy.Hormony tarczycy w normie.Jestem szczupła nie chuda,mam jednak wrażenie,ze metabolizm stał się wolniejszy,leniwszy.RR waha się od 180/110-140.Niedawno odstawiłam Cilest.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim proponuję wykonanie pełnej morfologii krwi z ręcznym rozmazem. W przypadku utrzymującej się podwyższonej temperatury ciała konieczne jest bowiem wykluczenie chorób układu krwiotwórczego.