Podwyższona temperatura ciała, powiększone węzły chłonne i alergiczny katar

Witam, od wielu miesięcy mam podwyższoną temperaturę, oraz powiększone węzły w kontach żuchwy po prawej stronie 27x8 po lewej 21x8 oraz kilka przy MOS do 11. Ponad to mam ciągle alergiczny katar oraz spływającą wydzielinę po gardle. W trakcie tych kilku miesięcy węzły powiększyły się przy anginie i po antybiotyku zmalały ale ponownie do ww rozmiarów. Miałam robiony BAC węzła który nie wykazał nie prawidłowości, radiolog też nie widzi nic złego w ich budowie. Czy powinnam je dalej diagnozować?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza otolaryngologa, w badaniu węzła należałoby pobrac go w całości a nie robic biopsje. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.