Podwyższona temperatura ciała w planowanym dniu miesiączki

mam taki problem, w tym tygodniu powinnam dostać miesiaczke.. i dzis temperatura ciala skoczyla mi do 37,1 stopni. chciałabym wiedziec czy temperatura oznacza poprostu przeziebienie, czy taka temperatura moze oznaczac ciaze ?

Lek. Marta Jaruchowska

Ciaze to raczej nie, bardziej przeziebienie. Ciazy nie rozpoznaje sie na podstawie stanow podgoraczkowych. Jesli ma Pani watpliwosci ad ciazy prosze zrobic test, ale w dniu spodziewanej miesiaczki to tez jeszcze malo miarodajne.