Podwyższona temperatura i dreszcze, bóle kości i nocne poty

podwyzszona temperatura czasami dreszcze Dzien dobry od miesiaca mam podwyzszona tempetarure w granicach 0d 36.8 do 37.2 popoluniu i wieczorem 37 .Przed snem ok godz 23 temperatura spada .Mialam robione morfologie poza norma RBC 5.08 norma 4.00-5.00 i P-LCR 43.6 norma 6.0 - 42.0 pozatym Tsh, Aso , Ob ,Glukoza w normiei i podwyzszone Cpr 9 Po 2 tyg powtorzylam badania krwi z rozmazem i znow RBC 5.15 norma do 5.00 P-LCR 46.8 rozmaz ok poza moncytami 9 .Czasem mam bol kosci i nocne poty

Renata GrzechociĹska

Te pojedyncze odchylenia od normy są niediagnostyczne. Proszę dalej poszukiwać przyczyn dolegliwości.