Podwyższona temperatura, lekkie bóle podbrzusza, nerwowość i wrażliwość na zapachy a możliwość ciąży

Witam, sprawa wygląda tak: Jestem w 7 dniu cyklu miesiączkowego,biorę tabletki antykoncepcyjne,w poprzednim cyklu zapomniałam 2 tabletek, krwawienie z odstawienia przyszło wcześniej(co mnie dziwi), odbyłam kilka stosunków,po krwawieniu zrobiłam test i wyszedł negatywnie,ale praktycznie od 3 tygodni mam temperaturę stała 37.1-37.5,przedwczoraj i wczoraj lekkie bóle podbrzusza, wydaje mi się ze pojawiły się widoczne żyłki na piersiach, poza tym nerwowość i wrażliwość na zapachy,czy możliwa ciaza?

Aleksander Ropielewski

Raczej nie, ale bez badania beta HCG w surowicy lub chociażby wykonania testu ciążowego nie można mieć pewności. Sugeruję wykonanie jednego z tych badań.