Podwyższona temperatura u 16-miesięcznej córki

Witam sedecznie, moja 16 miesięczna córka miałaprzez dwa dni tempereturę 38,5 po niecałych dwóch dniach zbiłam temperaturę czopkami praceamolu i ipufronem. Myślałam, że jest wszytsko ok ale córka nadal nie chce jeśc prezpłakala cały dzien i ma problem z ustaniem na nózkach pare kroczków i upada....w nocy popłakuję przez sen. nie wiem co robić czy jechać z nia do szpiala?

Milena Lubowicz

Myślę, że dziecko wymaga zbadania przez pediatrę, gdyż objawy te mogą być niepokojące.
Pozdrawiam