Podwyższona temperatura u 6-latki

Sześcioletnia córka tydzień temu po południu i następnego dnia rano miała podwyższoną temperaturę potem jej przeszło bez żadnych innych objawów . Za jakieś 2 dni bolał ją brzuch i miała biegunkę ale przeszło takie bóle zdarzały się częściej . Dziś znów wstała z powodu bólu brzucha i biegunki na południe już było dobrze? Co zrobić w obecnej sytuacji?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u pediatry, który zbada dziecko, zleci badania, żeby wykluczyć przyczyny organiczne.
Pozdrawiam