Podwyższona temperatura u dziecka po serii szczepień 6 w 1

Witam , 2 miesiace temu moje dziecko dostalo serie szczepien 6 1 w tym dniu mial podwyzszona temperatue ok 38 C , pani doktor stwierdzila , ze to nie jest przeciw skazanie by odwolac szczepienie , czy miala racje??? pytam , bo uwazam ze moje dziecko zachowuje sie inaczej przestalo zwracac na nas uwage , dalej jest zywym dzieckiem i rozesmianym ale jak by inny.Po szczepieniu dziecko zachowywalo sie normalnie, syn ma 4 miesiace. dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Temp 38 nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia.