Podwyższona temperatura w 11 dniu cyklu

Czy to normalne że temperatura w 11dc wynosiła 36,7 a w 12dc ponad 36.8? Gdzie w pierwszej fazie wynosiły 36.4 a raz nawet 36.2 w 10 dc. Normalne że temperatury podwyższają się z dnia na dzień już w drugiej fazie? Zawsze przez całą druga fazę było 36.7. Teraz się podwyższa.dziś 12 dc

Witam. Takie podwyższenie temperatury nie ma znaczenia klinicznego. Nie ma powodów do niepokoju.