Podwyższona temperatura w pochwie w godzinach popołudniowych

Z czym może być związana podwyższona temperatura w pochwie w godzinach popołudniowych 37 stopni (rano po obudzeniu się 36.6) i spóźniający się okres ponad miesiąc wykluczając ciąże? Ostatni okres miałam 8 lipca cykle 30-31 Pod pachą waha się w granicy 36,6-36,8 nigdy nie miałam problemu z okresem. Bardzo się martwie. Zauważyłam też krew w śluzie ale to jednorazowe zdarzenie ok.14 dnia cyklu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieznaczne wahania temperatury mogą być fizjologiczne. W celu ustalenia przyczyny braku miesiączki proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.