Podwyższone ASO po przebyciu szkarlatyny przez dziecko

Witam moja córka- 4 latka w chwili obecnej w czerwcu 2013 roku zachorowała na szkarlatynę od przebycia tej choroby tzn.do dzisiaj ma podwyższone aso ma dzień dzisiejszy wynosi ono 399IU/ML do tego ma od 3 lat ma zaniżone limfocyty a w rozmazie zróżnicowane limfocyty są podwyższone Dodam jeszcze ze 2 razy przechodziła ospę wietrzna-proszę o jakąś poradę bo już nie wiem co myśleć mamy jutro immunologa ale boję sięnajgorszego.ANNA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie. Po przeanalizowaniu wszystkich wyników badań możliwe będzie postawienie rozpoznania.