Podwyższone badania TSH

Witam, w kwietniu miałam podwyższone badania TSH ok. 10 mikrolU/ml .Zażywałam Euthyrox 50mg przez 3 miesiace ale niesty przez swoje zaniedbanie i brak czasu nie poszłam po kolejne leki. W padzierniku zaczełam zażywać lek od nowa. Czułam się dobrze i nie mam wola. Dzisiaj zrobiłam badania(dokładne hormonów tarczycy)i podobno wynik hormonów tarczycy jest zły. Odczuwam drażnienie w okolicach tchawicy i mam ochotę kaszleć. Czy mogę być poważnie chora i mam się czego obawiać?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

złe wyniki mogą oznaczać źle dobraną dawkę leku. Na podstawie opisu nie można odpowiedzieć na co jest Pani chora. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.